SZANOWNI RODZICE

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 kontynuujemy współpracę z Generali TU SA/Bezpieczny.pl odnośnie NNW od wypadków uczniów:

wariant II za 39 zł – płatne u wychowawców do końca września (ubezpieczenie od 1.09.2021r do 31.08. 2022r)

Co zawiera w sobie ten wariant:

• Suma ubezpieczenia z tyt uszczerbku – 15 tys zł ( 150 zł /1% - 400 przypadków za które TU płaci)
  • Za każdy dzień pobytu z tyt NNW – 30 zł ( nie musi być doba – ale dwie różne daty płatne do 180d
  • Zwrot kosztów nabycia i naprawy protez i środków pomocniczych do kwoty 1500 zł – ( temblaki, stabilizatory, wózki itp. – ważne z zalecenia lekarza i zbieram rachunki z danymi dziecka)
  • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w następstwie NNW w tym odbudowa zębów stałych - do 1500 zł ( podstawa skierowanie lekarza + rachunki za badania, zabiegi, operacje, rehabilitację z danymi dziecka)
  • Zdiagnozowanie poważnego zachorowania – 1000 zł (– 10 jednostek chorobowych- wyłączone choroby przewlekłe i wrodzone)
  • Pobyt dziecka w szpitalu z tyt. Choroby ( wymagane min. 5 dni w szpitalu) płacą ryczałtowo do 2 razy w roku po 200 zł
  • Pobyt w szpitalu z tyt. diagnozy covid-19 ( 2 dni w szpitalu) 200 zł
  • Pobyt w szpitalu OIOM ( 48h) 200 zł
  • Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego – 24 tys zł
  • Śmierć z tyt NNW – 15 tys zł
  • Śmierć rodzica z tyt. NNW -2 tys zł
  • Klauzula kleszczowa - szybka diagnostyka boreliozy ( po 500 zł na wizytę u lekarza w celu wdrożenia diagnostyki po ukąszeniu przez kleszcza, 500 zł na koszty testów/badań w tym kierunku, 500 zł za rachunki na antybiotyki
  • Zwrot kosztów wycieczki szkolnej do 500 zł
  • Zwrot kosztów opłaty psychologa ( śmierć rodzica, śmierć rodzeństwa , próba samobójcza, nękanie, poważne zachorowanie)
  • Wyczynowe uprawienie sportu łącznie z przynależnością do klubów w zakresie bez zwyżki w składce! Ochrona 24h/dobę

Wyczynowe uprawienie sportu z automatu w zakresie bez zwyżki w składce (np. sztuki walki/szermierka/gry zespołowe/gra w klubach sportowych

UWAGA!!! Zawarcie ubezpieczenia w formie grupowej zobowiązuje Rodzica do zapoznania się z Warunkami Ubezpieczeni oraz klauzulą informacyjną ( RODO).

W razie pytań co do zakresu ubezpieczenia kontakt do Opiekuna :

Barbara Polańska-Matuszek

• Tel 690 950 555

Ścieżka zgłaszania roszczeń :

Roszczenia można zgłaszać po rozliczeniu się Szkoły z zapłaty składki :
Formularz zgłoszenia szkody do pobrania tutaj: https://bezpieczny.pl/dokument/formularz-bezpieczny
*Do dokumentacji o wypłatę świadczenia ubezpieczeniowego dołączamy certyfikat potwierdzający uczestnictwo w ubezpieczeniu grupowym udostępniany w sekretariacie szkoły.

Zgromadzone dokumenty należy złożyć poprzez jedną z dwóch możliwości:

1. zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – celem weryfikacji kompletności wniosku
  2. listownie na adres:
    Generali T.U. S.A.