świetlicy Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Angowickiej 45

Zespół Szkół nr 2 w Chojnicach serdecznie zaprasza na IV Chojnickie Mistrzostwa Układania Puzzli na Czas – Chojnicką Puzzlomanię. Impreza odbędzie się w dniu 11 marca br. w
świetlicy Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Angowickiej 45. Startujemy o godzinie 10.00.

Układamy puzzle 500 elementów w dwuosobowych zespołach. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swoje uczestnictwo do dnia 28 lutego do godziny 14:30 pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie szkoły. Wpisowe od drużyny wynosi 20 zł, płatne w sekretariacie szkoły lub w dniu imprezy. W zgłoszeniu muszą się znaleźć: imiona i nazwiska uczestników zespołu, miejscowość zamieszkania i numer telefonu. Kolejność zgłoszeń decyduje o udziale w Mistrzostwach. W tym roku może startować maksymalnie dwadzieścia pięć zespołów. Puzzle przechodzą na własność zespołu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom a nagrodą główną za trzy pierwsze miejsca są puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Chojnice. Serdecznie zapraszamy.